Ons team

Ons Team

Niveau Deuren Groep is een ervaren partner op het gebied van deuren en kozijnen. Mede dankzij onze totale aanpak fungeren wij binnen de woningbouw als de ideale persoon tussen de aannemer en de consument. Door middenin de markt te staan weten we wat er speelt en garanderen wij de juiste keuze voor zowel de aannemer als de consument. Naast onze projecten voor de woningbouw werken we tevens aan verschillende utiliteitsbouw- en renovatie projecten.

Wij zijn Niveau Deuren Groep!


Medewerker Niveau Deuren

Hennie Nillessen
Directie/Verkoop
hennie@niveaudeuren.nl
024-3031550

Medewerker Niveau Deuren

Hugo van de Ven
Directie/Verkoop
hugo@niveaudeuren.nl
024-3031551

Medewerker Niveau Deuren

Bianca de Haas
Hoofd Binnendienst/Verkoop
bianca@niveaudeuren.nl
024-3031555

Medewerker Niveau Deuren

Karin Janssens
Verkoop/Offertedesk
karin@niveaudeuren.nl
024-3031556

Medewerker Niveau Deuren

Robert-Jan Tax
Werkvoorbereider
robert-jan@niveaudeuren.nl
024-3031553

Medewerker Niveau Deuren

Stein Strous
Verkoop/Werkvoorbereider
stein@niveaudeuren.nl
024-3031557

Medewerker Niveau Deuren

Frans Derks
Verkoop
frans@niveaudeuren.nl
024-3031554


Niveau Deuren Groep acteert als een complete leverancier van deurbeslag tot complete deur, van inmeten en monteren tot schilderwerk. Niveau Deuren Groep is kwaliteit, vakmanschap en ervaring. Onze werkwijze is transparant en bovendien oplossingsgericht. Een goede communicatie middels korte lijnen geeft ons de capaciteit om met u mee te denken. Dit zorgt evoor dat elk project tot een goed einde wordt gebracht. Niveau Deuren Groep staat garant voor maatwerk.

Wij zien elk project als een uitdagende en innovatieve manier om onze kennis en ervaring te verbreden. Het is en blijft dan ook ons doel om een totaalpakket te leveren omtrent deuren, kozijnen, deurbeslagen en slotwerken.


Bekijk hier onze "Missie & Visie"